Úvod Dodanie tovaruAko objednávať zo zahraničia

Ako objednávať zo zahraničia

Máte záujem o objednanie a dodanie tovaru do zahraničia?

 

Áno je to možné, a tu Vám prinášame niekoľko rád ako postupovať a tým minimalizovať čas potrebný pre doručenie.

 

Ak trváte na tom, že si nechcete vytvárať účet v našom eShope prejdite na záver Vášho nákupu do nákupného košíka a v časti Pre prihlásenie sa zákazníka, vyberte záložku Nákup bez registrácie, na ktorej vyplníte aspoň údaje označené hviezdičkou. Tieto údaje slúžia výlučne pre fakturáciu tovaru, určenie adresy doručenia a kontakt pre upresnenie ceny poštovej služby.

 

Ak súhlasíte s vytvorením zákazníckeho prístupu(účtu) v našom eShope,

čo Vám okrem iného prináša možnosť využívať systém zliav platný pre registrovaných zákazníkov, postupujte ako bežný prihlásený zákazník.

 

Na záver nákupu potvrdte objednávku kliknutím na Objednať tovar(s povinnosťou platby) s tým, že ak ste si vybrali online platbu alebo platbu prevodom, túto zatiaľ nerealizujte.

 

Akonáhle v systéme pribudne objednávka s adresou doručenia mimo Slovenska, budeme Vás kontaktovať za účelom potvrdenia výslednej ceny. Zmena ceny sa týka len položky poštová služba.

 

Po obojstrannom potvrdení súhlasu s podmienkami a obsahom objednávky budete môcť pristúpiť k jej úhrade.

Info Dodanie tovaru
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

   

Copyright 2014 - 2022 © colonialdecor