Doprava

Vaše objednávky vybavujeme bezodkladne a termín ich expedovania k doručeniu sa riadi týmito pravidlami:

 

V prípade, že objednávka bude prijatá v pracovný deň do 16:00 hodiny, zásielku expedujeme v ten istý deň podľa vybranej doručovacej služby. Inak bude zásielka expedovaná nasledujúci pracovný deň.

Ak ste si vybrali on-line platbu, aj táto už musí byť vykonaná.

Ak ste si vybrali prevod na účet, musia byť finančné prostriedky pripísané na účet eShopu.

 

 

IN TIME s.r.o   Doručenie na Slovensko nasledujúci deň po odoslaní na Vami zadanú adresu (domov, do práce, ...).
  Nevyhouje Vám čakať na kuriéra? Čo takto si nechať doručiť zásielku do boxu služby Balikomat, kde si ju môžete vyzdvihnúť do 72 hodín od oznámenia o jej uložení SMS správou? Mapa pokrytia Balikomatov spoločnosť in time 22.1.2018 pozastavila službu Balíkomat. Ľutujeme, že Vám túto službu v súčasnosti nemôžeme ponúknuť pri výbere spôsobu doručenia. 
Pri spôsobe platby na dobierku je príplatok k poštovnému touto službou 1,08 €

 

 


 

Slovenská pošta   Doručenie zásielky ako balík na poštu, do BalíkoBOXu alebo na adresu obvykle do dvoch pracovných dní po dni podania balíka(Slovenská pošta a.s. uvádza, že daná služba je v zmysle §3 324/2011 Z.z. Univerzálna služba a pošta NEGARANTUJE dodaciu dobu). V prípade nezastihnutia adresáta alebo nevyzdvihnutia zásielky z BalíkoBOXu v lehote 3 kalendárnych dní bude  zásielka uložená na Vašej pošte po dobu 18 dní.
Pri spôsobe platby na dobierku je príplatok k poštovnému touto službou 1,80 €.

 

Uvedené poštovné a balné sa vzťahuje len na balíky zasielané na Slovensko a zodpovedajúce štandardným podmienkam prepravcu (rozmery, hmotnosť). V prípade nadrozmerných zásielok alebo zásielky mimo Slovenska Vás budeme kontaktovať.


 

Pri preberaní zásielky sa prosím uistite, že zásielka nemá zjavné stopy poškodenia. V opačnom prípade, spíšte s prepracom o tomto zápis.

 

Zásielky obsahujú daňový doklad, ktorý slúži aj ako dodací list. Skontrolujte prosím úplnosť a správnosť obsahu zásielky, voči dodaciemu listu.

Info Dodanie tovaru
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

   

Copyright 2014 - 2022 © colonialdecor